Atletski klub Krka Novo mesto-REZULTATI-NOVOMEŠKI-TEK-2012

REZULTATI NOVOMEŠKI TEK 2012 | Atletski klub Krka


Skupni rezultati Novomeškega teka 2012..





REZULTATI NOVOMEŠKEGA TEKA 2012


Kategorija: Skupno ženske DŠI

Dolžina proge: 1000m 


MestoPriimekImeLetnicaDelovna organizacijaRezultat
1KRALJ ZALARVESNA1979KRKA03:19:04
2MEDVEDTEJA1982KRKA03:20:04
3DRAGANTINA1982ZAVAROVALNICA TILIA03:27:02
4GUŠTINNATAŠA1976ZAVAROVALNICA TILIA03:36:02
5KRIŽMANČIČPOLONCA1977AVISTA NEPREMIČNINE03:37:08
6ZUPANČIČURŠKA1985KRKA03:42:03
7ŠUŠTERŠIČMARIJA1961KRKA03:42:06
8MORETTIDARINKA1966KRKA03:45:00
9KRAMER AUERSPERGERJANJA1971KRKA03:45:05
10KORAČINMOJCA1971ZAVAROVALNICA TILIA03:46:03
11DOBRAVCMAJDA1960PEDAGOGINJE03:47:04
12MEŽNARKLAVDIJA1976KRKA03:50:08
13ŠKRINJARTATJANA1970REVOZ03:56:07
14RODIČMOJCA1981TABAKUM03:56:09
15GRDEŠIČMARIJA1981POLICIJA03:58:01
16ROGELJJOŽICA1947DRUŠTVO UPOKOJENCEV03:58:08
17DRAGINCVESNA1981POLICIJA03:59:06
18MENGERIVICA1969MESTNA OBČINA04:00:07
19MERVARMAJA1980MESTNA OBČINA04:01:02
20ROŽMARINANTONIJA1974POLICIJA04:01:03
21REMIHKATJUŠA1980KRKA04:04:01
22ČRTALIČKATARINA1972PEDAGOGINJE04:05:08
23TRATAR BOŽIČPOLONCA1978PEDAGOGINJE04:11:03
24VESELYVERA1960MO Novo mesto04:11:09
25TEKSTORVIKTORIJA1975MESTNA OBČINA04:12:03
26KUMELJMOJCA1974AVISTA NEPREMIČNINE04:14:05
27KOZLEVČARBRIGITA1983POLICIJA04:16:02
28KUNŠEKALEKSANDRA1991KRKA04:16:07
29KUMLJANCSONJA1978ADRIA MOBIL04:19:09
30ROZENBERGERMARTINA1969ADRIA MOBIL04:20:08
31ROZENBERGERJOŽICA1966ADRIA MOBIL04:22:03
32MOHARJOŽICA1974REVOZ04:23:05
33TEKSTORBOŽENA1952DRUŠTVO UPOKOJENCEV04:26:08
34DULARMILKA1960ADRIA MOBIL04:32:02
35FICKOKRISTINA1979KOMUNALA04:33:03
36GAČNIKANA1962AVISTA NEPREMIČNINE04:38:04
37GOŠNIKNEVENKA1954DRUŠTVO UPOKOJENCEV04:51:02
38MIJAJLOVIČIDA1958AVISTA NEPREMIČNINE04:58:06
39JANKOVIČMAGDA1970AVISTA NEPREMIČNINE04:59:02
40MARINKOMARIJA1986ADRIA MOBIL05:01:05
41BRKOPECHELENA1975FLOPIN05:06:09
42BERKOPECMARINKA1981ADRIA MOBIL05:07:09
43GREGORIČURŠKA1991ADRIA MOBILNi nastopila


Kategorija: DŠI ženske A(1961 in starejše) Čas: 15:05

Dolžina proge: 1000m


MestoPriimekImeLetnicaDelovna organizacijaRezultat
1ŠUŠTERŠIČMARIJA1961KRKA03:42:06
2DOBRAVCMAJDA1960PEDAGOGINJE03:47:04
3ROGELJJOŽICA1947DRUŠTVO UPOKOJENCEV03:58:08
4VESELYVERA1960MO NOVO MESTO04:11:09
5TEKSTORBOŽENA1952DRUŠTVO UPOKOJENCEV04:26:08
6DULARMILKA1960ADRIA MOBIL04:32:02
7GOŠNIKNEVENKA1954DRUŠTVO UPOKOJENCEV04:51:02
8MIJAJLOVIČIDA1958AVISTA NEPREMIČNINE04:58:06


Kategorija: DŠI ženske B (1971 do 1962) Čas: 15:05

Dolžina proge: 1000m


MestoPriimekImeLetnicaDelovna organizacijaRezultat
1MORETTIDARINKA1966KRKA03:45:00
2KRAMER AUERSPERGERJANJA1971KRKA03:45:05
3KORAČINMOJCA1971ZAVAROVALNICA TILIA03:46:03
4ŠKRINJARTATJANA1970REVOZ03:56:07
5MENGERIVICA1969MESTNA OBČINA04:00:07
6ROZENBERGERMARTINA1969ADRIA MOBIL04:20:08
7ROZENBERGERJOŽICA1966ADRIA MOBIL04:22:03
8GAČNIKANA1962AVISTA NEPREMIČNINE04:38:04
9JANKOVIČMAGDA1970AVISTA NEPREMIČNINE04:59:02


Kategorija: DŠI ženske C (1981 do 1972) Čas: 15:05

Dolžina proge: 1000m


MestoPriimekImeLetnicaDelovna organizacijaRezultat
1KRALJ ZALARVESNA1979KRKA03:19:04
2GUŠTINNATAŠA1976ZAVAROVALNICA TILIA03:36:02
3KRIŽMANČIČPOLONCA1977AVISTA NEPREMIČNINE03:37:08
4MEŽNARKLAVDIJA1976KRKA03:50:08
5RODIČMOJCA1981TABAKUM03:56:09
6GRDEŠIČMARIJA1981POLICIJA03:58:01
7DRAGINCVESNA1981POLICIJA03:59:06
8MERVARMAJA1980MESTNA OBČINA04:01:02
9ROŽMARINANTONIJA1974POLICIJA04:01:03
10REMIHKATJUŠA1980KRKA04:04:01
11ČRTALIČKATARINA1972PEDAGOGINJE04:05:08
12TRATAR BOŽIČPOLONCA1978PEDAGOGINJE04:11:03
13TEKSTORVIKTORIJA1975MESTNA OBČINA04:12:03
14KUMELJMOJCA1974AVISTA NEPREMIČNINE04:14:05
15KUMLJANCSONJA1978ADRIA MOBIL04:19:09
16MOHARJOŽICA1974REVOZ04:23:05
17FICKOKRISTINA1979KOMUNALA04:33:03
18BRKOPECHELENA1975FLOPIN05:06:09
19BERKOPECMARINKA1981ADRIA MOBIL05:07:09


Kategorija: DŠI ženske D (1982 in mlajše) Čas: 15:05

Dolžina proge: 1000m


MestoPriimekImeLetnicaDelovna organizacijaRezultat
1MEDVEDTEJA1982KRKA03:20:04
2DRAGANTINA1982ZAVAROVALNICA TILIA03:27:02
3ZUPANČIČURŠKA1985KRKA03:42:03
4KOZLEVČARBRIGITA1983POLICIJA04:16:02
5KUNŠEKALEKSANDRA1991KRKA04:16:07
6MARINKOMARIJA1986ADRIA MOBIL05:01:05
7GREGORIČURŠKA1991ADRIA MOBILNi nastopila



Kategorija: Skupno moški DŠI

Dolžina proge: 1500m 



MestoPriimekImeLetnicaDelovna organizacijaRezultat
1TOMIČALEŠ1977PEDAGOGI03:52:02
2BERUSMATJAŽ1984KRKA04:04:00
3MENIČFRANCI1973KRKA04:14:01
4TAŠIČROBERT1976POLICIJA04:18:00
5UHANJANEZ1980REVOZ04:20:05
6KRAŠOVECDUŠAN1967KRKA04:20:09
7BAŠELJSLAVKO1962MBM LOGISTIKA04:23:05
8ŽAGARALJAŽ1964KRKA04:27:01
9BERUSALEŠ1982KRKA04:29:02
10KULOVECALJAŽ1986KRKA04:31:07
11KULOVECANDREJ1969KRKA04:32:05
12CIZELJDAMJAN1980ZAVAROVALNICA TILIA04:34:03
13PLAHUTANEJC1986POLICIJA04:36:05
14KRALJSTANISLAV1970REVOZ04:37:01
15ZUPANČIČALEN1990KRKA04:38:01
16KLEMENČIČMIROSLAV1974REVOZ04:40:06
17BUBNJIČDARKO1981POLICIJA04:43:08
18BAUERDARKO1965KRKA04:44:01
19MOŽEMIROSLAV1971REVOZ04:44:07
20TURKROBERT1978KRKA04:45:08
21KUKMANZDRAVKO1956MBM LOGISTIKA04:46:07
22MAJERROK1985POLICIJA04:47:09
23TURENŠEKMATEJ1985AVISTA NEPREMIČNINE04:50:03
24BEŠOČAMIL1957DRUŠTVO UPOKOJENCEV04:50:09
25BOHTEALEŠ1986ADRIA MOBIL04:51:07
26ŠUŠTERŠIČMARKO1961KRKA04:54:01
27REDEKJURIJ1980CGP04:54:02
28SKUŠEKMARJAN1958KRKA04:54:08
29ŽUPANČIČIGOR1969REVOZ04:56:06
30PODRGAJSMIHA1979ADRIA MOBIL04:56:07
31KUZMAMATJAŽ1978AGENCIJA ZA ŠPORT04:57:02
32AVSENIKMITJA1970ZAVOD ZA GOZDOVE04:57:05
33JAKOPINDUŠAN1988POLICIJA04:57:06
34MOHARMARJAN1970REVOZ04:57:08
35CESARDAMJAN1973POLICIJA04:58:05
36STRAŠEKMATJAŽ1969ADRIA MOBIL04:59:06
37SEKEREŠROBERT1959KRKA05:04:08
38MEŽAGREGOR1982POLICIJA05:08:09
39KRIŽANŽE1982AGENCIJA ZA ŠPORT05:13:01
40PINTARIČMITJA1978AVISTA NEPREMIČNINE05:22:09
41JANJACIVICA1976POLICIJA05:29:09
42PLUTDAMJAN1974AVISTA NEPREMIČNINE05:33:08
43JANCMARJAN1953DRUŠTVO UPOKOJENCEV05:38:03
44MIŠMAŠFRANC1958REVOZ05:45:03
45ZARABECSIMON1972ADRIA MOBIL05:52:03
46ČRVBRANKO1961ADRIA MOBIL06:02:04
47JARCANDREJ1963ADRIA MOBIL06:03:07
48RODIČROBI1969AVISTA NEPREMIČNINE06:07:06
49ČIVOVIČRAMO1962ADRIA MOBIL06:09:08
50KRIŽANMATJAŽ1967AVISTA NEPREMIČNINE06:09:09
51SMREKARVLADIMIR1977POLICIJA06:10:07
52KUŽNIKMARTIN1950DRUŠTVO UPOKOJENCEV06:11:09
53KASTELICPAVEL1950DRUŠTVO UPOKOJENCEV06:29:09
54KOBEZLATKO1957ADRIA MOBIL06:46:00
55FINKALOJZ1957AVISTA NEPREMIČNINE07:30:04
56PAVČNIKPRIMOŽ1981CGPNi nastopil
57DJURANOVIČMIRAN1972KRKANi nastopil
58GREGORIČMIHA1990ADRIA MOBILNi nastopil


Kategorija: DŠI moški E (1961 in starejši) Čas: 15:15

Dolžina proge: 1500m


MestoPriimekImeLetnicaDelovna organizacijaRezultat
1KUKMANZDRAVKO1956MBM LOGISTIKA04:46:07
2BEŠOČAMIL1957DRUŠTVO UPOKOJENCEV04:50:09
3ŠUŠTERŠIČMARKO1961KRKA04:54:01
4SKUŠEKMARJAN1958KRKA04:54:08
5SEKEREŠROBERT1959KRKA05:04:08
6JANCMARJAN1953DRUŠTVO UPOKOJENCEV05:38:03
7MIŠMAŠFRANC1958REVOZ05:45:03
8ČRVBRANKO1961ADRIA MOBIL06:02:04
9KUŽNIKMARTIN1950DRUŠTVO UPOKOJENCEV06:11:09
10KASTELICPAVEL1950DRUŠTVO UPOKOJENCEV06:29:09
11KOBEZLATKO1957ADRIA MOBIL06:46:00
12FINKALOJZ1957AVISTA NEPREMIČNINE07:30:04


Kategorija: DŠI moški F (1971 do 1962) Čas: 15:15

Dolžina proge: 1500m



MestoPriimekImeLetnicaDelovna organizacijaRezultat
1KRAŠOVECDUŠAN1967KRKA04:20:09
2BAŠELJSLAVKO1962MBM LOGISTIKA04:23:05
3ŽAGARALJAŽ1964KRKA04:27:01
4KULOVECANDREJ1969KRKA04:32:05
5KRALJSTANISLAV1970REVOZ04:37:01
6BAUERDARKO1965KRKA04:44:01
7MOŽEMIROSLAV1971REVOZ04:44:07
8ŽUPANČIČIGOR1969REVOZ04:56:06
9AVSENIKMITJA1970ZAVOD ZA GOZDOVE04:57:05
10MOHARMARJAN1970REVOZ04:57:08
11STRAŠEKMATJAŽ1969ADRIA MOBIL04:59:06
12JARCANDREJ1963ADRIA MOBIL06:03:07
13RODIČROBI1969AVISTA NEPREMIČNINE06:07:06
14ČIVOVIČRAMO1962ADRIA MOBIL06:09:08
15KRIŽANMATJAŽ1967AVISTA NEPREMIČNINE06:09:09


Kategorija: DŠI moški G (1981 do 1972) Čas: 15:15

Dolžina proge: 1500m



MestoPriimekImeLetnicaDelovna organizacijaRezultat
1TOMIČALEŠ1977PEDAGOGI03:52:02
2MENIČFRANCI1973KRKA04:14:01
3TAŠIČROBERT1976POLICIJA04:18:00
4UHANJANEZ1980REVOZ04:20:05
5CIZELJDAMJAN1980ZAVAROVALNICA TILIA04:34:03
6KLEMENČIČMIROSLAV1974REVOZ04:40:06
7BUBNJIČDARKO1981POLICIJA04:43:08
8TURKROBERT1978KRKA04:45:08
9REDEKJURIJ1980CGP04:54:02
10PODRGAJSMIHA1979ADRIA MOBIL04:56:07
11KUZMAMATJAŽ1978AGENCIJA ZA ŠPORT04:57:02
12CESARDAMJAN1973POLICIJA04:58:05
13PINTARIČMITJA1978AVISTA NEPREMIČNINE05:22:09
14JANJACIVICA1976POLICIJA05:29:09
15PLUTDAMJAN1974AVISTA NEPREMIČNINE05:33:08
16ZARABECSIMON1972ADRIA MOBIL05:52:03
17SMREKARVLADIMIR1977POLICIJA06:10:07
18PAVČNIKPRIMOŽ1981CGPNi nastopil
19DJURANOVIČMIRAN1972KRKANi nastopil


Kategorija: DŠI moški H (1982 in mlajši) Čas: 15:15

Dolžina proge: 1500m




MestoPriimekImeLetnicaDelovna organizacijaRezultat
1BERUSMATJAŽ1984KRKA04:04:00
2BERUSALEŠ1982KRKA04:29:02
3KULOVECALJAŽ1986KRKA04:31:07
4PLAHUTANEJC1986POLICIJA04:36:05
5ZUPANČIČALEN1990KRKA04:38:01
6MAJERROK1985POLICIJA04:47:09
7TURENŠEKMATEJ1985AVISTA NEPREMIČNINE04:50:03
8BOHTEALEŠ1986ADRIA MOBIL04:51:07
9JAKOPINDUŠAN1988POLICIJA 04:57:06
10MEŽAGREGOR1982POLICIJA05:08:09
11KRIŽANŽE1982AGENCIJA ZA ŠPORT05:13:01
12GREGORIČMIHA1990ADRIA MOBILNi nastopil


Kategorija: Deklice (2001 in mlajše) Čas: 15:40

Dolžina proge: 500m


MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1GIMPELJANA2002NOVO MESTO01:26:08
2MEŽNARSINJA2001AK KRKA (ATLETSKA ABECEDA)01:29:04
3JERELEANJA2002ŠMARJEŠKE TOPLICE01:30:03
4SADEKVERONIKA2003OŠ DRSKA NOVO MESTO01:30:04
5GROBLERMIA2002AK KRKA01:39:09
6GROBLERTINKARA2005ATLETSKA ABECEDA AK KRKA01:52:09
7MENGEREMA2005OŠ DOLENJSKE TOPLICE01:56:01
8DERČARNEŽA2004OŠ VAVTA VAS02:09:07


Kategorija: Dečki (2001 in mlajši) Čas: 15:47

Dolžina proge: 500m


MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1SLADIČKLEMEN2001AK SEVNICA01:25:01
2ŽUŽEKJANEZ2001AK KRKA (ATLETSKA ABECEDA)01:33:02
3TESTENTOMO2002AK KRKA (ATLETSKA ABECEDA)01:35:03
4SMUKDAVID2004AK KRKA (ATLETSKA ABECEDA)01:36:09
5PLANKARANŽE2003AK KRKA01:40:01
6LOPEZ VERNIGJAKA2004ATLETSKA ABECEDA AK KRKA01:41:03
7MEDLENIK2005 01:42:05
8LONGARDOMEN2002OSNOVNA ŠOLA DRSKA ,NOVO MESTO01:44:06
9JORDANTILEN2005 01:47:04
10RUDMANROK2002NOVO MESTO01:48:04
11RAVBARANŽE2005OŠ BRUSNICE01:50:03
12MENGERDAVID2005OŠ DOLENJSKE TOPLICE01:52:09
13GROBLERBENJAMIN2005ATLETSKA ABECEDA AK KRKA01:54:09
14TEKSTORBOR2005MALI SLATNIK02:00:01
15TURKJAN2004NOVO MESTO02:11:03
16SMREKARŽAK2006 02:32:05
17MURNMAJ2007NOVO MESTO02:34:03
18KRAŠOVECTIMOTEJ2007VVO KRMELJ02:42:03
19SKENVEROVIĆKOSTJA2007CICIBAN03:04:05


Kategorija: Ml. pionirke (2000 in 1999)
Čas: 15:55

Dolžina proge: 500m




MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1LUKANKLARA2000AK ŠENTJERNEJ01:17:05
2GOŠEKKARIN2000AK SEVNICA01:20:00
3FABJANZARJA1999AK KRKA01:20:09
4BUČARLAURA2000AK KRKA01:22:06
5KRAŠOVECURŠKA2000AK SEVNICA01:34:02


Kategorija: Ml. pionirji (2000 in 1999)
Čas: 16:02

Dolžina proge: 500m


MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1RANTAHNIK2000AK SEVNICA01:18:07
2MENGERMATEJ2000OŠ DOLENJSKE TOPLICE01:30:03


Kategorija: St. pionirke (1997 in 1998)
Čas: 16:10

Dolžina proge: 1000m


MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1SINTIČNEŽA1998AK ŠNTJERNEJ03:02:02


Kategorija: St. pionirji (1997 in 1998)
Čas: 16:20

Dolžina proge: 1500m


MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1SLADIČBOŠTJAN1997AK SEVNICA04:36:01


Kategorija: Skupno ženski NM tek

Dolžina proge: 8000m 



MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1GOŠEKKARIN2000 32:02:04
2BAJCURŠKA1986AK Krka36:08:07
3DRAGANTINA1982FIT KLUB NOVO MESTO37:32:03
4MEDVEDTEJA1982Fit klub39:14:00
5BELEBARBARA1988 39:20:05
6ZAMIDATANJA1985 39:30:04
7HRASTANAMARIJA1978 40:25:07
8PEČNIKDAMJANA1967FIT klub Novo mesto42:12:05
9MORETTIDARINKA1966Trim klub Krka42:43:01
10GLOGOVŠEKNATALIJA1977Šmarješke Toplice43:25:06
11MAJERLESANJA1984 43:34:04
12NOVLJANMOJCA1969Pušnik-Novljan d.o.o., Novo mesto43:34:07
13ČOLIĆMAJA1988NOVO MESTO44:22:07
14MENGERIVICA1969MO Novo mesto44:46:09
15STOJČEVIĆSNEŽANA1989NOVO MESTO44:54:09
16REBSELJMARIJA1977FIT KLUB45:03:06
17ZAJCJANA1993NOVO MESTO45:10:00
18MLINARSAŠA1984novo mesto45:35:03
19MERVARMAJA1980 51:50:08
20PETANKATARINA1975MO Novo mesto51:51:06


Kategorija: Ženske (1987 do 1978)
Čas: 16:35

Dolžina proge: 8000m



MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1BAJCURŠKA1986AK KRKA36:08:07
2DRAGANTINA1982FIT KLUB NOVO MESTO37:32:03
3MEDVEDTEJA1982FIT KLUB39:14:00
4ZAMIDATANJA1985 39:30:04
5HRASTANAMARIJA1978 40:25:07
6MAJERLESANJA1984 43:34:04
7MLINARSAŠA1984NOVO MESTO45:35:03
8MERVARMAJA1980 51:50:08


Kategorija: Ženske (1977 do 1968)
Čas: 16:35

Dolžina proge: 8000m


MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1GLOGOVŠEKNATALIJA1977ŠMARJEŠKE TOPLICE43:25:06
2NOVLJANMOJCA1969PUŠNIK-NOVLJAN D.O.O., NOVO MESTO43:34:07
3MENGERIVICA1969MO NOVO MESTO44:46:09
4REBSELJMARIJA1977FIT KLUB45:03:06
5PETANKATARINA1975MO NOVO MESTO51:51:06


Kategorija: Ženske (1967 do 1958)
Čas: 16:35

Dolžina proge: 8000m


MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1PEČNIKDAMJANA1967FIT KLUB NOVO MESTO42:12:05
2MORETTIDARINKA1966TRIM KLUB KRKA42:43:01


Kategorija: Skupno moški NM tek
Dolžina proge: 8000m 


MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1HOČEVARBOŠTJAN1989AK Krka26:48:09
2PUŠSEBASTJAN1980AK KRKA27:31:07
3BREŠČAKJERNEJ1977MO Novo mesto28:36:02
4TOTTERCIRIL1977ŠD GRIBLJE28:57:00
5LOPEZ LOPEZJOAQUIN1974FIT klub29:36:09
6DOBOVŠEKANDRAŽ1981NOVO MESTO29:48:05
7KRAŠOVECDUŠAN1967AK Sevnica30:19:06
8BAŠELJSLAVKO1962AK KRKA /veterani/30:33:08
9ZUPANGREGOR1978ŠD ŠMARJETA30:56:08
10SAJELEOPOLD1967AK Krka31:07:05
11LIPAJDAVID1986ŠD PREŽEK31:19:08
12CVELBARIGOR1963AKADEMSKI AO31:24:05
13KAPUŠINDENIS1987 31:41:03
14KULOVECANDREJ1969Fit klub31:50:01
15KUKMANZDRAVKO1956Marathon Novo Mesto31:55:09
16RANTAHNIK2000 32:00:03
17KAPUŠINIZTOK1974Športno društvo Petelinček32:04:07
18BEŠOČAMIL1956Marathon, Nm32:43:03
19GOLEŠMIRAN1975FIT KLUB NOVO MESTO33:40:07
20BREŠČAKBLAŽ1973 33:41:02
21PUCELJBOŠTJAN1979Fit klub Novo mesto33:41:07
22KULOVECALJAŽ1986 34:02:06
23LEŠNIKŠTEFAN1951 34:12:05
24KRALJSTANISLAV1970Matick34:26:04
25BAUERDARKO1965FIT KLUB34:26:07
26ZUPANČIČTADEJ1986 34:27:07
27PETRETIČJERNEJ1987 34:57:02
28DJEKIĆDEJAN1988Straža35:21:08
29PRIMCALES1978Novo mesto35:36:02
30TERASBENO1977Novo mesto35:36:02
31KRAVCARIGOR1977FIT KLUB NM35:37:02
32TURKROBERT1978MATICK35:37:06
33SLAPŠAKANDREJ1987 36:15:01
34VIDENIČTOMAŽ1968Zagradec36:26:07
35BRUDARBRANKO1966Novo mesto36:38:01
36ŠKRINJARVLADIMIR1972 36:43:01
37SEKEREŠROBERT1959Trim klub Krka37:11:03
38STRAŠEKMATJAŽ1969Novo mesto37:33:02
39BEGUŠMATEJ1973Dobrava38:12:03
40HUDOKLINPETER1977 38:13:09
41TRČEKPRIMOŽ1972 38:15:05
42ŽELJKOJOŽE1976FIT KLUB NOVO MESTO38:24:07
43HILLBOSTON1985 39:00:02
44ZAJCIVAN ROBERT1966Brežice39:43:02
45KRŠTINCROBERT1976 40:05:09
46MALNARIČDAMJAN1980MO Novo mesto40:26:00
47KASTELICPAVEL1950 40:54:09
48ŽITNIKJANEZ1949 41:10:00
49TURKBOJAN1971Novo mesto41:20:02
50SKENDEROVIĆDAMIR1974FIT KLUB41:32:00
51PLANKARJANEZ1975 41:57:09
52GLOGOVŠEKUROŠ1976Šmarješke Toplice42:19:05
53KUZMAMATJAŽ1978 42:20:00
54NOVAKTONE1941 42:45:08
55ŠVENERVLADO1954 43:06:00
56SAJEMIRO1965FIT KLUB44:42:08
57HERGAMARKO1977 44:43:04
58MAKSLFRANC1961 44:48:01
59MENCINDEJAN1977 45:08:07
60TUBANOVICJOZO1967Novo mesto45:35:06
61BERGERALEŠ1974MO Novo mesto51:51:07


Kategorija: Moški (1993 in mlajši)
Čas: 16:35

Dolžina proge: 8000m


MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1RANTAHNIK2000 32:00:03


Kategorija: Moški (1992 do 1983)
Čas: 16:35

Dolžina proge: 8000m


MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1HOČEVARBOŠTJAN1989AK KRKA26:48:09
2LIPAJDAVID1986ŠD PREŽEK31:19:08
3KAPUŠINDENIS1987 31:41:03
4KULOVECALJAŽ1986 34:02:06
5ZUPANČIČTADEJ1986 34:27:07
6PETRETIČJERNEJ1987 34:57:02
7DJEKIĆDEJAN1988STRAŽA35:21:08
8SLAPŠAKANDREJ1987 36:15:01
9HILLBOSTON1985 39:00:02


Kategorija: Moški (1982 do 1973)
Čas: 16:35

Dolžina proge: 8000m


MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1PUŠSEBASTJAN1980AK KRKA27:31:07
2BREŠČAKJERNEJ1977MO NOVO MESTO28:36:02
3TOTTERCIRIL1977ŠD GRIBLJE28:57:00
4LOPEZ LOPEZJOAQUIN1974FIT KLUB29:36:09
5DOBOVŠEKANDRAŽ1981NOVO MESTO29:48:05
6ZUPANGREGOR1978ŠD ŠMARJETA30:56:08
7KAPUŠINIZTOK1974ŠPORTNO DRUŠTVO PETELINČEK32:04:07
8GOLEŠMIRAN1975FIT KLUB NOVO MESTO33:40:07
9BREŠČAKBLAŽ1973 33:41:02
10PUCELJBOŠTJAN1979FIT KLUB NOVO MESTO33:41:07
11PRIMCALES1978NOVO MESTO35:36:02
12TERASBENO1977NOVO MESTO35:36:02
13KRAVCARIGOR1977FIT KLUB NM35:37:02
14TURKROBERT1978MATICK35:37:06
15BEGUŠMATEJ1973DOBRAVA38:12:03
16HUDOKLINPETER1977 38:13:09
17ŽELJKOJOŽE1976FIT KLUB NOVO MESTO38:24:07
18KRŠTINCROBERT1976 40:05:09
19MALNARIČDAMJAN1980MO NOVO MESTO40:26:00
20SKENDEROVIĆDAMIR1974FIT KLUB41:32:00
21PLANKARJANEZ1975 41:57:09
22GLOGOVŠEKUROŠ1976ŠMARJEŠKE TOPLICE42:19:05
23KUZMAMATJAŽ1978 42:20:00
24HERGAMARKO1977 44:43:04
25MENCINDEJAN1977 45:08:07
26BERGERALEŠ1974MO NOVO MESTO51:51:07


Kategorija: Moški (1972 do 1963)
Čas: 16:35

Dolžina proge: 8000m


MestoPriimekImeLetnicaKlub / Šola / KrajRezultat
1KRAŠOVECDUŠAN1967AK SEVNICA30:19:06
2SAJELEOPOLD1967AK KRKA31:07:05
3CVELBARIGOR1963AKADEMSKI AO31:24:05
4KULOVECANDREJ1969FIT KLUB31:50:01
5KRALJSTANISLAV1970MATICK34:26:04
6BAUERDARKO1965FIT KLUB34:26:07
7VIDENIČTOMAŽ1968ZAGRADEC36:26:07
8BRUDARBRANKO1966NOVO MESTO36:38:01
9ŠKRINJARVLADIMIR1972 36:43:01
10STRAŠEKMATJAŽ1969NOVO MESTO37:33:02
11TRČEKPRIMOŽ1972 38:15:05
12ZAJCIVAN ROBERT1966BREŽICE39:43:02
13TURKBOJAN1971NOVO MESTO41:20:02
14SAJEMIRO1965FIT KLUB44:42:08
15TUBANOVICJOZO1967NOVO MESTO45:35:06


Delite stran nm-tek.si - REZULTATI-NOVOMEŠKI-TEK-2012 na socialnem omrežju

Družabna omrežja ki nam omogočajo, da objavljamo podatke o strani nm-tek.si - REZULTATI-NOVOMEŠKI-TEK-2012, in s tem sporočamo drugim, kaj nm-tek.si ponuja.. Povezovanje z ljudmi, ki nam sledijo in nas spremljajo na socialnih omrežjih na omogoča, da z njimi gradimo poseben odnos. Predvsem pri objavljanju in deljenju vsebine ali objav.


REZULTATI-NOVOMEŠKI-TEK-2012 - REZULTATI NOVOMEŠKI TEK 2012 | Atletski klub Krka

nm-tek.si

×
d

nm-tek.si uporablja piškotke za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Zaprite okno in se z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.